HAYIR ÇARŞIMIZA GÖSTERDİĞİNİZ İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

Ehlibeyt Kur’an Kursu’nun Kur’an hizmetine gönül veren değerli kardeşlerim;

Hamdolsun yapmış olduğumuz kermes hizmeti amacına ulaşmış olup birlik, beraberlik, muhabbet ve ülfet oluşmuş, bu ise bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.

Bu hizmette emeği geçen başta dernek başkanımız ve yönetimine, saygıdeğer hocalarıma, kıymetli velilerimize, belletmen kardeşlerimize, sevgili öğrencilerimize, gece gündüz çalışan hocalarımızın ailelerine, bacılarımıza, annelerimize, Ehlibeyt’in fedakar aşçıları ve personeline gece gündüz demeden samimiyetle çalıştıkları, katkıda bulundukları için can-ı gönülden teşekkürü bir borç bilirim.

“Gerçek şu ki iman edip iyi işler yapanlara gelince, elbette biz iyi iş yapanların ecrini zayi etmeyiz.” ayetine mazhar kılarak Rabbim yapılan hizmetin karşılığını dünyada ve ahirette hesapsız versin! Kermesimize maddi manevi yardım eden, zerre miskal dahi olsa destek veren kardeşlerimize Rabbim iki cihanda saadetler ihsan eylesin!

Hususen bu kermesin yapılması hususunda ve sair Kur’an hizmetlerine her daim destek veren Pursaklar Belediye Başkanımız Selçuk Çetin Beye, belediye yönetimine, Zabıta Müdürlüğü’nden tüm belediye personeline kadar emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Ayrıca göreve yeni başlayan ve kermesimize maddi manevi destek veren Pursaklar İlçe Müftümüz Nizameddin Doğan Beye, Müdürümüz Turgut Şen Bey ve tüm müftülük personeline teşekkür ederiz.